HairShop.mk

URBAN PROOF SCENTED MIST 30ml

900.00 ден

Парфем за коса и тело со анти-загадувачки состојки.

Категорија: , таг

Опис

Парфем за коса и тело со анти-загадувачки состојки.
Мирисот отвора со топлата нота на килибар измешана со слатката нота на ванила, а затвора со шумски мошус. Неговата софистицирана нота и неприметливата текстура ги обвиткуваат косата и телото, и со тоа ги прават пријатно миризливи и заштитени.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.