HairShop.mk

URBAN PROOF SHAMPOO 250ml

800.00 ден

Детокст шампон, создаден од 100% бамбусов јаглен.

Категорија: , таг

Опис

Детокс шампон, создаден од 100% бамбусов јаглен. Со своите моќни својства делува како магнет, апсорбира нечистотии, себум и смог од скалпот. Има ефективно прочистувачко дејство, отстранува нечистотии и честички и ја штити косата од понатамошно загадување.
Без сулфати, пафабени и вештачки бои.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.