HairShop.mk

UTILITIES CREATIVE CHANGER 125ml

1,900.00 ден

Професионален згуснувач за креативни техники за боење.

Категорија: , таг

Опис

Професионален згуснувач за креативни техники за боење.
Ги задржува секциите од различни нијанси одвоено, избегнувајќи контаминација и нагласок на тонот за време на нанесување.
Овозможува до три нијанси на боја, аплицирани една до друга без пресликување и без фолии.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.