HairShop.mk

VITAMINO AOX COLOR 10 IN 1 SPRAY 190ml

1,500.00 ден

Мултифункционален спреј за сите типови фарбана коса со 10 бенефити за подобрување на изгледот на фарбаната коса.

Категорија: , таг

Опис

Мултифункционален спреј за сите типови фарбана коса со 10 бенефити за подобрување на изгледот на фарбаната коса:
1. Tермална заштита 180 степени
2. Сјај
3. Мекост
4. Хомогеност
5. Хидратација
6. Расчешлување
7. Помош при сушење
8. Против кршење
9. Ги штити врвовите
10. Намалува фриз ефект.
Начин на употреба: испрскајте на мокра исфротирана коса и обликувајте по желба. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.