HairShop.mk

VOLUME GROOMING 250ml

850.00 ден

Екстремно долготрајна течност, идеална за создавање на обемни и цврсти фризури со есктремна леснотија.

Категорија: , таг

Опис

Екстремно долготрајна течност, идеална за создавање на обемни и цврсти фризури со есктремна леснотија. Ја остава косата густа, здрава и сјајна.
Збогатен со органски состојки од црн и зелен чај и со антиоксидантни и анти-старечки ефекти. И дава волумен и густина на вашата коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.