HairShop.mk

WAHL PROFESSIONAL

3,990.00 ден

Пренослива машинка за бричење.

Out stock

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Пренослива машинка за бричење
Мобилна – работи на батерија која се полни на струја
Со антистатички материјал
Најчисто бричење – со собирање на влакната внатре во машинчето
Сув метод на бричење – без користење на вода и пена за бричење
Траење на батеријата – до 45 минути работа
Незаменлива при патување – практична, лесна за ракување и не зафаќа простор и
* Може да се бричите:
дома,  во кревет – дури сеуште се расонувате, во кола – дури чекате на семафор а притоа брзате за на работа или на работа – доколку сте заборавиле а имате важен состанок!

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.